Oljemålning alplandskap
2017-08-08
477121
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PAUL GRABWINKLER (1880-1946), Marint motiv, signerad Grabwinkler, olja på duk, 59x80 cm