Ljuskrona
2017-08-08
477096
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, för 6 ljuskällor, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 55, diameter 40 cm
Bruksslitage