Golvlampa
2017-08-08
477091
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, röd textil skärm, fot i ek, höjd 155 cm
Ytslitage