Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Motiv med hus och fartyg, monogramsignerad och daterad -43, olja på duk, ca 63x52 cm
Dukskada, fläckar
477080
2017-08-08