Yrjö Edelmann
2017-08-06
477046
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x46 cm