Yrjö Edelmann paket
2017-08-06
477041
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Löpare, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x46 cm