Max Walter Svanberg färglitografi
2017-08-06
477027
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): figurkomposition, signerad, 151/300, färglitografi, 70x56 cm