Sven-Olof Ehrén färglitografi
2017-08-06
477024
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Tegelbacken, signerad och daterad Sven Olof Ehren -61, färglitografi, 145/310, 32x53 cm