Kustlandskap
2017-08-13
477002
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Kustlandskap, osignerad, akvarell på papper, ca 24x54 cm