Bägare Carl Petter Modin Sundsvall
2017-08-25
477000
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BÄGARE, silver, Carl Petter Modin, Sundsvall 1797, svisselerad blom- och bladdekor, delvis med förgyllning, fot med välvda knäckar, höjd 19,5 cm, vikt ca 291 gram
Smärre bucklor