Bägare Mikael Sedelin Sundsvall
2017-08-25
476999
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BÄGARE, silver, Mikael Sedelin, Sundsvall 1793, svisselerad blom- och bladdekor, delvis med förgyllning, fot med välvda knäckar, höjd 19,5 cm, vikt ca 326 gram
Foten med smärre lagningar