Olle Nordberg oljemålning
2017-08-13
476994
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Figurscen, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 35x40 cm