Ljuskrona, 1900-tal
2017-08-06
476971
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, Karl Johan-stil, 1900-tal, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 50 cm, diamter ca 42 cm
Smärre skador