Edward Hald fiskgraal
2017-08-13
476965
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
EDWARD HALD, vas, Orrefors, fiskgraal, dekor av fiskar och sjöväxter i grönt, signerad Orrefors Sweden 1000/0392 Edward Hald, höjd ca 14 cm
Smärre repor