Roland Svensson färglitografi
2017-08-10
476948
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sandhamnshålet", signerad Roland S, färglitografi, 97/360, ca 47x33 cm