Oidentifierad konstnär
2017-08-06
476892
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, arkaiskt landskap med herde, olja på duk, ca 16 x 21 cm.
Krackelyr, ett mindre färgbortfall.