Bengt Lindström litografi
2017-08-05
476884
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström och numrerad 153/200, litografi, ca 75x54 cm