Gustavsberg
2017-08-05
476871
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSTAVSBERG, matservis, porslin, 63 dlr, bestående av: 9 mattallrikar, 12 djupa, 14 förättstallrikar, 9 assietter, 7 deserttallrikar, 2 uppläggningsfat, underfat till terrin, 9 kaffekoppar med fat, 3 kaffefat medföljer
Brusslitage, krackeleringar, enstaka nagg kan förekomma