Gräddsnipa , supkopp mm i silver
2017-08-05
476866
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
GRÄDDSNIPA, SUPKOPP, RIDSPÖ med silverkrycka, SOPPSLEV, silver, soppslevens längd 43 cm
Skador och slitage