Else Hermansson oljemålning
2017-08-05
476860
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ELSE HERMANSSON (1900-1997): Landskap, signerad Else Hermansson, olja på duk, 27x22,5 cm