Svepask och knäppäska
2017-08-05
476854
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEPASK, KNÄPPÄSKA, bemålad svepask och daterad 1816 ?, med järnbeslag, höjd 26 resp 20, längd 36 resp 44 cm
Skador och slitage