Snedklaffsekretär
2017-08-05
476839
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SNEDKLAFFSEKRETÄR, ek, 17/1800-tal, gustavianska mässingsbeslag, invändig lådinredning, höjd ca 110, 108x54 cm, nycklar finns
Senare lås, fläckar, slitage