Anders Nordvall olja
2017-08-05
476830
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS NORDVALL (född 1956): Komposition, signerad och daterad a tergo Anders Nordvall 1981, olja på duk, ca 43x207 cm