Ulf Gripenholm
2017-08-05
476810
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Figurscen, signerad Ulf Gripenholm, daterad 1978, provtryck, färglitografi, ca 37x44 cm