Karin Olsson
2017-08-05
476805
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARIN OLSSON (1928-2006): 2 st landskapsmotiv, signerad, numrerad 273/350, ca 42x42 cm