Ljuskrona
2017-08-05
476803
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, venetiansk stil, 2000-tal, elektrifierad, höjd ca 60, diameter 50 cm
Smärre slitage