Uno Vallman pastell
2017-08-05
476770
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition, signerad och daterad Uno Vallman 1957, pastell, ca 49x59 cm