Ljuskrona i rokokostil
2017-08-04
476719
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, rokokostil, 5 st ljusarmar för lampor, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 100 cm
Åldersrelaterat slitage