Yrjö Edelmann litografi
2017-08-04
476698
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), komposition med papper, litografi, signerad och numrerad 109/150, ca 59 x 85 cm.