Flintlåspistoler
2017-08-04
476674
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOLER 1 par, brittiska, omkring 1800 signerade Thomas, avskruvbara pipor, längd 16 cm
skruvar saknas, skador