Carl Brandt pastell
2017-08-04
476665
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Insjölandskap, signerad och daterad, C Brandt 94, pastell, ca 64x50 cm