Olof Hermelin oljemålning
2017-08-04
476663
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OLOF HERMELIN (1827-1913): Stuga med eka, signerad, olja på duk, 32x54 cm
krackeleringar