Oljemålning med insjömotiv
2017-08-04
476662
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, insjölandskap, olja på duk, 30x43 cm
krackelerad