Bert-Håge Häverö litografi Sommar
2017-08-03
476646
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Ljusterö, signerad Bert Håge Häveröf, färlitografi, numrerad 333/360, ca 37x52 cm