Gustav Rudberg oljemålning
2017-08-03
476615
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): ´´Hamn o Strand Hven, signerad Rudberg, olja på duk, ca 60x67 cm