Isaac Perlmutter oljemålning
2017-08-03
476559
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ISAAC PERLMUTTER (1866-1932): Mansporträtt, signerad och daterad 1892, akvarell, ca 12x12 cm