Bordslampor 1 par
2017-08-02
476530
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-tal, vitglaserad keramik på bronserade träsocklar, höjd exkl. skärmar ca 44 cm
En med lagningar och skador, skärmar med skador