Taklampa mässing
2017-08-02
476520
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, mässing, 1900-talets senare del, kupor i tonat glas, höjd ca 80, diameter 50 cm
Visst slitage