Folke Ricklund oljemålning
2017-08-02
476476
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FOLKE RICKLUND (1900-1986), "November", signerad och daterad 1967, ramen sannolikt patinerad av konstnären, duk uppsatt på pannå, ca 50x49 cm.