Olle Baertling
2017-08-02
476462
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OLLE BAERTLING (1911-1981): Ur sviten The angles of Baertling - Open form, infinite space, 1965-1968, signerad och numrerad Baertling 59/300, färglitografi, 34x18cm
Smärre gulnad