Hjalmar Grahn oljemålning
2017-08-02
476446
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HJALMAR GRAHN (1882-1949): Hustak, signerad Hj. Grahn, olja på pannå, 53x58,5 cm
Skadad ram