Astrid Harms-Ringdahl oljemålning
2017-08-02
476420
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ASTRID HARMS-RINGDAHL (1912-1984): Båt på strand, signerad och daterad 1966, olja på duk, ca 23 x 58 cm.