Taklampor
2017-08-01
476396
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPOR, industrimodell, 2000-tal, 1 par, lackerad metall, diameter ca 35 cm
Obetydligt slitage