M Pyk litografi Provence
2017-08-03
476386
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Interiör, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 64x49 cm
Oramad