Lena Linderholm Sommar
Closed
2017-08-01
476377
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm
Oramad