Ljuskrona bronserad
2017-08-23
476361
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, rokokostil, bronserad, för sju ljus, höjd 39 cm
Ytslitage