Viktor Reikhet
2017-08-01
476343
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
VIKTOR REIKHET (Ukraina, 1922 - 2000): "Vinterlek St Petersburg", signerad, olja på pannå, ca 50x70 cm