CF Reuterswärd Storviggen
2017-08-02
476308
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Storviggen, signerad Reuterswärd, numrerad 40/300, färglitografi, 50x80 cm
Gulnader