Stefan W Igelström
2017-08-01
476296
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STEFAN W IGELSTRÖM (född 1953): Ishockeyfantasi, signerad, HC, färglitografi, ca 50x35 cm