Stefan W Igelström
2017-08-02
476295
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STEFAN W IGELSTRÖM (född 1953): Sommarträdet signerad, numrerad 108/125, färglitografi, ca 53x42 cm